Ekologijos institutas

Cheminės ekologijos ir elgsenos laboratorija

Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai Kab.
prof. habil. dr.
Vincas Būda
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 42
vincas.buda@gamtc.lt
336
dr.
Raimondas Mozūraitis
Vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 42
raimondas.mozuraitis@gamtc.lt
335
dr.
Laima Blažytė-Čereškienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 74
laima.blazyte@gamtc.lt
301
dr.
Violeta Apšegaitė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 74
violeta.apscegaite@gamtc.lt
339
dr.
Rasa Čepulytė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 42
rasacepulyte@gmail.com
335
Dominykas Aleknavičius Biologas (5) 272 92 74
dominykas.aleknavicius@gamtc.lt
336
Gabrielė Bumbulytė Vyresnioji laborantė (5) 272 92 42
gabriele.bumbulyte@gmail.com
335
Raminta Skipitytė Doktorantė (5) 272 92 42
raminta.skipityte@gamtc.lt
328
Tautvydas Žalnierius Doktorantas (5) 272 92 42
tautvydas.zalnierius@gamtc.lt
336

Entomologijos laboratorija

dr.
Sigitas Podėnas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 03 33
sigitas.podenas@gamtc.lt
315
dr.
Povilas Ivinskis
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 80
povilas.ivinskis@gamtc.lt
312, 313
dr.
Jolanta Rimšaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 80
jolanta.rimsaite@gamtc.lt
316
dr.
Rasa Bernotienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 80
rasa.bernotiene@gamtc.lt
311
dr.
Erikas Lutovinovas
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 80
erikas.lutovinovas@gamtc.lt
326
dr.
Pavel Starkevič
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 80
pavel.starkevic@gamtc.lt
314
Aidas Saldaitis Tyrėjas (5) 272 92 80
aidas.saldaitis@gamtc.lt
314
Sigitas Algis Davenis Doktorantas (5) 272 92 80
algis.davenis@gamtc.lt
312

Genotoksikologijos laboratorija

dr.
Milda Stankevičiūtė
Laboratorijos vadovė, vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 98 95
milda.stankeviciute@gamtc.lt
214
dr.
Gintarė Sauliutė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 41
gintare.sauliute@gamtc.lt
333
dr.
Roberta Valskienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 41
roberta.valskiene@gamtc.lt
305
Janina Pažusienė Jaunesnioji mokslo darbuotoja, doktorantė (5) 272 92 41
janina.pazusiene@gamtc.lt
214
dr.
Brigita Čapukoitienė
Biologė (5) 272 92 41
brigita.capukoitiene@gamtc.lt
333

Hidrobiontų evoliucinės ekologijos laboratorija

dr.
Kęstutis Arbačiauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 75
kestutis.arbaciauskas@gamtc.lt
331
dr.
Laura Butrimavičienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 75
laura.butrimaviciene@gamtc.lt
430
dr.
Aleksandras Rybakovas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 75
aleksandras.rybakovas@gamtc.lt
430
dr.
Denis Copilaş-Ciocianu
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 75
denis.copilas-ciocianu@gamtc.lt
423
dr.
Giedrė Višinskienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 75
giedre.visinskiene@gamtc.lt
305
dr.
Eglė Šidagytė-Copilas
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 75
egle.sidagyte@gamtc.lt
422
dr.
Gintautas Vaitonis
Mokslo darbuotojas +37069958031
gintautas.vaitonis@gamtc.lt
209
Reda Eglinskaitė Doktorantė (5) 272 92 75
reda.eglinskaite@gamtc.lt
430

Molekulinės ekologijos laboratorija

dr.
Dalius Butkauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 90 41
dalius.butkauskas@gamtc.lt
302
dr.
Petras Prakas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 90 41
petras.prakas@gamtc.lt
414
dr.
Vida Rančelienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 90 41
vida.ranceliene@gamtc.lt
309
dr.
Regina Vyšniauskienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 90 41
regina.vysniauskiene@gamtc.lt
309
dr.
Adomas Ragauskas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas (5) 272 90 41
adomas.ragauskas@gamtc.lt
306
Valentinas Pabrinkis Biologas (5) 272 90 41
valentinas.pabrinkis@gamtc.lt
304
Eglė Rudaitytė-Lukošienė Inžinierė, doktorantė (5) 272 90 41
egle.rudaityte@gamtc.lt
303
Evelina Juozaitytė-Ngugu Doktorantė (5) 272 90 41
juozaityt.evelina@gmail.com
303

Paukščių ekologijos laboratorija

dr.
Mindaugas Dagys
Laboratorijos vadovas, vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 53
mindaugas.dagys@gamtc.lt
105
dr.
Rimgaudas Treinys
Vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 269 74 31
rimgaudas.treinys@gamtc.lt
104
dr.
Saulius Švažas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 96
saulius.svazas@gamtc.lt
109
dr.
Galina Bartkevičienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 62 07
galina.bartkeviciene@gamtc.lt
108
dr.
Vitas Stanevičius
Jaunesnysis mokslo darbuotojas (5) 272 90 37
vitas.stanevicius@gamtc.lt
103
Gintaras Malmiga Doktorantas (5) 272 92 53
gintaras.malmiga@gamtc.lt
107
Gintarė Grašytė Doktorantė (5) 272 92 51
gintare.grasyte@gamtc.lt
108
Deivis Dementavičius Doktorantas (5) 269 74 31
d.dementavicius@gmail.com
104

P. B. Šivickio parazitologijos laboratorija

habil. dr.
Gediminas Valkiūnas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
gediminas.valkiunas@gamtc.lt
407
dr.
Romualda Petkevičiūtė
Vyriausioji mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
romualda.petkeviciute@gamtc.lt
412
dr.
Tatjana Ježova
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
tatjana.jezova@gamtc.lt
427
dr.
Vaidas Palinauskas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
vaidas.palinauskas@gamtc.lt
410
dr.
Gražina Stanevičiūtė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
grazina.staneviciute@gamtc.lt
412
dr.
Virmantas Stunžėnas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 95 95
virmantas.stunzenas@gamtc.lt
413
dr.
Rasa Binkienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
rasa.binkiene@gamtc.lt
413
dr.
Rita Žiegytė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
rita.ziegyte@gamtc.lt
411
dr.
Olena Kudlai
Mokslo darbuotoja -
olena.kudlai@gamtc.lt
428
dr.
Dovilė Bukauskaitė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
dovile.bukauskaite@gamtc.lt
408
Mikas Ilgūnas Jaunesnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
mikas.ilgunas@gamtc.lt
411
Elena Platonova Jaunesnioji mokslo darbuotoja, doktorantė (5) 272 92 69
elena.patonova@gamtc.lt
428
Violeta Skukauskaitė-Kokinienė Biologė (5) 272 92 69
violeta.kokiniene@gamtc.lt
409
Andrius Adomaitis Biologas (5) 272 92 69
andrius.adomaitis@gamtc.lt
426
dr.
Carolina Romeiro Fernandes Chagas
Podoktorantūros stažuotoja -
crfchagas@gmail.com
428
Mélanie Yvonne Ludivine Duc Doktorantė (5) 272 92 69
melanie.duc@gamtc.lt
407

Žinduolių ekologijos laboratorija

dr.
Linas Balčiauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 78
linas.balciauskas@gamtc.lt
228
dr.
Rimvydas Juškaitis
Vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 48
rimvydas.juskaitis@gamtc.lt
227
dr.
Laima Balčiauskienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
laima.balciauskiene@gamtc.lt
223
dr.
Laima Baltrūnaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 48
laima.baltrunaite@gamtc.lt
225
Marius Jasiulionis Jaunesnysis mokslo darbuotojas, doktorantas (5) 272 92 78
marius.jasiulionis@gamtc.lt
221
Jekaterina Vitlickaja Biologė (5) 272 92 48
jekaterina.vitlickaja@gamtc.lt
224
Vitalijus Stirkė Biologas, doktorantas (5) 272 92 78
vitalijus.stirke@gamtc.lt
319
Andrius Kučas Doktorantas (5) 272 92 48
kucas.andrius@gmail.com
225
Romualdas Varanauskas Doktorantas (5) 272 92 48
romualdas.varanauskas@gamtc.lt
224
Neringa Kitrytė Doktorantė (5) 272 92 48
neringa.kitryte@gamtc.lt
225
Laima Labanauskaitė Doktorantė (5) 272 92 48
labanauskaite.laima@gmail.com
225
Justyna Barščevska Doktorantė (5) 272 92 48
justyna.barscevska@gamtc.lt
227

Žuvų ekologijos laboratorija

dr.
Linas Ložys
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 84
linas.lozys@gamtc.lt
1
dr.
Vytautas Kesminas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 269 76 53
vytautas.kesminas@gamtc.lt
22
dr.
Danguolė Montvydienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 99 79
danguole.montvydiene@gamtc.lt
dr.
Žilvinas Pūtys
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 84
zilvinas.putys@gamtc.lt
5
dr.
Justas Dainys
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 84
justas.dainys@gamtc.lt
4
dr.
Eglė Jakubavičiūtė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 84
egle.jakubaviciute@gamtc.lt
4
Inga Šostakienė Vyriausioji specialistė (5) 272 92 84
inga.sostakiene@gamtc.lt
2
Dalia Levickienė Vyresnioji inžinierė (5) 272 92 84
dalia.levickiene@gamtc.lt
6
Remigijus Rimkus Laivo kapitonas -
-
Mindaugas Kazlauskas Doktorantas (5) 272 99 79
mindaugas.kazlauskas@gamtc.lt