Ekologijos institutas

Cheminės ekologijos ir elgsenos laboratorija

Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai Kab.
prof. habil. dr.
Vincas Būda
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas -
vincas.buda@gamtc.lt
336
dr.
Raimondas Mozūraitis
Vyriausiasis mokslo darbuotojas -
raimondas.mozuraitis@gamtc.lt
335
dr.
Laima Blažytė-Čereškienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
laima.blazyte@gamtc.lt
301
dr.
Violeta Apšegaitė
Mokslo darbuotoja -
violeta.apsegaite@gamtc.lt
339
dr.
Rasa Čepulytė
Mokslo darbuotoja -
rasacepulyte@gmail.com
335
dr.
Sandra Radžiutė
Mokslo darbuotoja -
sandra.radziute@gamtc.lt
338
dr.
Dominykas Aleknavičius
Mokslo darbuotojas -
dominykas.aleknavicius@gamtc.lt
336
Gabrielė Bumbulytė Vyresnioji laborantė -
gabriele.bumbulyte@gmail.com
335
Raminta Skipitytė Doktorantė -
raminta.skipityte@gamtc.lt
328

Entomologijos laboratorija

dr.
Rasa Bernotienė
Laikinai vykdanti laboratorijos vadovo funkcijas, Vyresnioji mokslo darbuotoja +370 614 129 00
rasa.bernotiene@gamtc.lt
311
prof. dr. (HP)
Sigitas Podėnas
Vyriausiasis mokslo darbuotojas -
sigitas.podenas@gamtc.lt
315
dr.
Povilas Ivinskis
Vyresnysis mokslo darbuotojas +370 612 853 04
povilas.ivinskis@gamtc.lt
312, 313
dr.
Jolanta Rimšaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja +370 610 715 10
jolanta.rimsaite@gamtc.lt
316
dr.
Pavel Starkevič
Vyresnysis mokslo darbuotojas -
pavel.starkevic@gamtc.lt
314
dr.
Erikas Lutovinovas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas -
erikas.lutovinovas@gamtc.lt
326
dr.
Rasa Aukštikalnienė
Jaunesnioji mokslo darbuotoja -
rasa.butautaite@gf.vu.lt
326
Aidas Saldaitis Tyrėjas -
aidas.saldaitis@gamtc.lt
314
Radvilė Markevičiūtė Doktorantė +370 638 430 82
radvile.markeviciute@gamtc.lt; radvile.mark@gmail.com
318
Nijolė Nasevičienė Doktorantė -
nijole.naseviciene@gamtc.lt
318
Sigitas Algis Davenis Doktorantas +370 699 883 04
algis.davenis@gamtc.lt
312

Genotoksikologijos laboratorija

dr.
Milda Stankevičiūtė
Laboratorijos vadovė, vyresnioji mokslo darbuotoja +370 607 168 09
milda.stankeviciute@gamtc.lt
236
dr.
Gintarė Sauliutė
Mokslo darbuotoja +370 684 463 93
gintare.sauliute@gamtc.lt
333
dr.
Roberta Valskienė
Mokslo darbuotoja +370 675 324 75
roberta.valskiene@gamtc.lt
334
Janina Pažusienė Jaunesnioji mokslo darbuotoja, doktorantė +370 600 334 23
janina.pazusiene@gamtc.lt
214
dr.
Brigita Čapukoitienė
Biologė +370 686 789 12
brigita.capukoitiene@gamtc.lt
333

Hidrobiontų evoliucinės ekologijos laboratorija

prof. dr.
Kęstutis Arbačiauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 75
kestutis.arbaciauskas@gamtc.lt
331
dr.
Asta Audzijonytė
Vyriausioji mokslo darbuotoja -
asta.audzijonyte@gamtc.lt
504
dr.
Harry Keith Gorfine
Vyriausiasis mokslo darbuotojas -
harry.gorfine@gamtc.lt
504
dr.
Laura Butrimavičienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja +370 687 169 39
laura.butrimaviciene@gamtc.lt
323
dr.
Aleksandras Rybakovas
Vyresnysis mokslo darbuotojas +370 614 629 00
aleksandras.rybakovas@gamtc.lt
323
dr.
Denis Copilaş-Ciocianu
Mokslo darbuotojas -
denis.copilas-ciocianu@gamtc.lt
322
dr.
Eglė Šidagytė-Copilas
Mokslo darbuotoja -
egle.sidagyte@gamtc.lt
321
dr.
Gintautas Vaitonis
Mokslo darbuotojas +370 699 580 31
gintautas.vaitonis@gamtc.lt
209
dr.
Giedrė Višinskienė
Mokslo darbuotoja
giedre.visinskiene@gamtc.lt
305
Reda Nalivaikienė Doktorantė -
reda.eglinskaite@gamtc.lt
323

Molekulinės ekologijos laboratorija

dr. (HP)
Dalius Butkauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas +370 683 267 93
dalius.butkauskas@gamtc.lt
302
dr.
Petras Prakas
Vyresnysis mokslo darbuotojas +370 684 071 51
petras.prakas@gamtc.lt
414
dr.
Adomas Ragauskas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas +370 625 422 27
adomas.ragauskas@gamtc.lt
306
Valentinas Pabrinkis Biologas +370 633 689 77
valentinas.pabrinkis@gamtc.lt
304
Eglė Rudaitytė-Lukošienė Inžinierė, doktorantė +370 658 818 43
egle.rudaityte@gamtc.lt
303
Evelina Juozaitytė-Ngugu Doktorantė +370 653 309 27
juozaityt.evelina@gmail.com
303

Paukščių ekologijos laboratorija

dr.
Mindaugas Dagys
Laboratorijos vadovas, vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 53
mindaugas.dagys@gamtc.lt
105
dr.
Rimgaudas Treinys
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
rimga.t@gmail.com
104
dr.
Saulius Švažas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
saulius.svazas@gamtc.lt
109
dr.
Daiva Vaitkuvienė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 51
daiva.vaitkuviene@gamtc.lt
110
dr.
Galina Bartkevičienė
Mokslo darbuotoja
galina.bartkeviciene@gamtc.lt
108
dr.
Vitas Stanevičius
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
vitas.stanevicius@gamtc.lt
103
Gintaras Malmiga Doktorantas (5) 272 92 53
gintaras.malmiga@gamtc.lt
107
Deivis Dementavičius Doktorantas
d.dementavicius@gmail.com
104

P. B. Šivickio parazitologijos laboratorija

habil. dr.
Gediminas Valkiūnas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
gediminas.valkiunas@gamtc.lt
407
dr.
Romualda Petkevičiūtė
Vyriausioji mokslo darbuotoja -
romualda.petkeviciute@gamtc.lt
412
dr.
Tatjana Ježova
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69; +370 685 807 46
tatjana.jezova@gamtc.lt
427
dr.
Vaidas Palinauskas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
vaidas.palinauskas@gamtc.lt
410
dr.
Gražina Stanevičiūtė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
grazina.staneviciute@gamtc.lt
412
dr.
Virmantas Stunžėnas
Vyresnysis mokslo darbuotojas -
virmantas.stunzenas@gamtc.lt
413
dr.
Rita Žiegytė
Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
rita.ziegyte@gamtc.lt
411
dr.
Rasa Binkienė
Mokslo darbuotoja -
rasa.binkiene@gamtc.lt
413
dr.
Olena Kudlai
Mokslo darbuotoja +370 622 762 47
olena.kudlai@gamtc.lt
428
dr.
Dovilė Bukauskaitė
Mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
dovile.bukauskaite@gamtc.lt
408
dr.
Mikas Ilgūnas
Mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
mikas.ilgunas@gamtc.lt
408
dr.
Carolina Romeiro Fernandes Chagas
Tyrėja -
crfchagas@gmail.com
428
Violeta Skukauskaitė-Kokinienė Biologė (5) 272 92 69; +370 674 068 05
violeta.kokiniene@gamtc.lt
409
Andrius Adomaitis Biologas (5) 272 92 69; +370 628 061 82
andrius.adomaitis@gamtc.lt
426
Mélanie Yvonne Ludivine Duc Biologė, doktorantė (5) 272 92 69
melanie.duc@gamtc.lt
407
Elena Platonova Doktorantė (5) 272 92 69; +370 636 664 35
elena.platonova@gamtc.lt
428

Žinduolių ekologijos laboratorija

dr. (HP)
Linas Balčiauskas
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas -
linas.balciauskas@gamtc.lt
228
dr.
Rimvydas Juškaitis
Vyriausiasis mokslo darbuotojas -
rimvydas.juskaitis@gamtc.lt
227
dr.
Laima Balčiauskienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
laima.balciauskiene@gamtc.lt
223
dr.
Laima Baltrūnaitė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
laima.baltrunaite@gamtc.lt
225
Marius Jasiulionis Jaunesnysis mokslo darbuotojas, doktorantas +370 611 950 35
marius.jasiulionis@gamtc.lt
319
Jekaterina Vitlickaja Biologė -
jekaterina.vitlickaja@gamtc.lt
224
Vitalijus Stirkė Biologas, doktorantas +370 671 864 42
vitalijus.stirke@gamtc.lt
319
Andrius Kučas Doktorantas -
kucas.andrius@gmail.com
221
Romualdas Varanauskas Doktorantas -
romualdas.varanauskas@gamtc.lt
224
Neringa Kitrytė Doktorantė -
neringa.kitryte@gamtc.lt
225
Laima Labanauskaitė Doktorantė -
labanauskaite.laima@gmail.com
225
Justyna Barščevska Doktorantė +370 648 968 33
justyna.barscevska@gamtc.lt
227

Žuvų ekologijos laboratorija

dr.
Linas Ložys
Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 84; +370 610 068 73
linas.lozys@gamtc.lt
1
dr.
Vytautas Kesminas
Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 269 76 53
vytautas.kesminas@gamtc.lt
22
dr.
Danguolė Montvydienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja -
danguole.montvydiene@gamtc.lt
12
dr.
Žilvinas Pūtys
Mokslo darbuotojas -
zilvinas.putys@gamtc.lt
5
dr.
Justas Dainys
Mokslo darbuotojas + 370 662 634 30
justas.dainys@gamtc.lt
4
dr.
Eglė Jakubavičiūtė
Mokslo darbuotoja -
egle.jakubaviciute@gamtc.lt
4
Inga Šostakienė Vyriausioji specialistė -
inga.sostakiene@gamtc.lt
2
Dalia Levickienė Vyresnioji inžinierė -
dalia.levickiene@gamtc.lt
6
Remigijus Rimkus Laivo kapitonas -
-
Mindaugas Kazlauskas Doktorantas -
mindaugas.kazlauskas@gamtc.lt