P. B. Šivickio parazitologijos laboratorija

P. B. Šivickio parazitologijos laboratorija, Adresas: Akademijos g. 2

Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai Kab.
Gediminas Valkiūnas Laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
gedvalk@ekoi.lt
407
Romualda Petkevičiūtė Vyriausioji mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
romualda@ekoi.lt
412
Tatjana Ježova Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
tatjana@ekoi.lt
427
Vaidas Palinauskas Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 92 69
vaidas@ekoi.lt
410
Gražina Stanevičiūtė Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
grasta@ekoi.lt
412
Virmantas Stunžėnas Vyresnysis mokslo darbuotojas (5) 272 95 95
stunzenas@ekoi.lt
413
Rasa Binkienė Mokslo darbuotoja (5) 272 95 95
zrasa@ekoi.lt
413
Rita Žiegytė Vyresnioji mokslo darbuotoja (5) 272 92 69
rita.kazlauskien@gmail.com
411
Olena Kudlai Mokslo darbuotoja -
olena.Kudlai@gmail.com
428
Dovilė Bukauskaitė Jaunesnioji mokslo darbuotoja, doktorantė (5) 272 92 69
dovilebu7@gmail.com
408
Mikas Ilgūnas Jaunesnysis mokslo darbuotojas, doktorantas (5) 272 92 69
ilgunasmikas@gmail.com
411
Violeta Skukauskaitė-Kokinienė Biologė (5) 272 92 69
violetas@ekoi.lt
409
Andrius Adomaitis Biologas (5) 272 92 69
andriusgrff@gmail.com
426