Naujienos

  Mieli kolegos, besibaigiant 2018-iems metams Gamtos tyrimų centro aruodą papildė dar viena knyga: ,,Ledyno dvelksmas: Grenlandija ir Lietuva“, kurią parašė geologas habil. dr. Valentinas Baltrūnas.
 

2019.02.05

Kvietimas į knygos pristatymą ,,Ledyno dvelksmas: Grenlandija ir Lietuva“ (autorius habil. dr. Valentinas Baltrūnas)

Mieli kolegos,

besibaigiant 2018-iems metams Gamtos tyrimų centro aruodą papildė dar viena knyga: ,,Ledyno dvelksmas: Grenlandija ir Lietuva“, kurią parašė geologas habil. dr. Valentinas Baltrūnas.

plačiau

  Baskų mokslo fondas „Ikerbaque“, siekdama stiprinti mokslinius tyrimus ir mokslinės karjeros galimybes, paskelbė tarptautinį paraiškų konkursą finansuoti podoktorantūros stažuotes Baskijoje. Numatoma finansuoti 20 podoktorantų penkerių metų stažuotei su galimybe priimančioje institucijoje pretenduoti į...
 

2019.02.04

Baskų mokslo fondas paskelbė tarptautinį paraiškų konkursą finansuoti 20 podoktorantūros stažuočių Baskijoje

Baskų mokslo fondas „Ikerbaque“, siekdama stiprinti mokslinius tyrimus ir mokslinės karjeros galimybes, paskelbė tarptautinį paraiškų konkursą finansuoti podoktorantūros stažuotes Baskijoje.

Numatoma finansuoti 20 podoktorantų penkerių metų stažuotei su galimybe priimančioje institucijoje pretenduoti į nuolatinę darbo vietą.

Paraiškos priimamos iki kovo 15 d. Konkurso sąlygos skelbiamos „Ikerbaque“ interneto svetainėje.

plačiau

  22 – oji  jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis“ Aplinkos apsaugos inžinerija
 

2019.01.31

Kvietimas į 22-ąją jaunųjų mokslininkų konferenciją "Mokslas - Lietuvos ateitis"

22 – oji  jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis“ Aplinkos apsaugos inžinerija

plačiau

  Kviečiame 2019 m. kovo 20 d. Rygoje (Latvija) į Europos kosmoso agentūros (EKA), Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA)  organizuojamą Baltijos valstybių verslo kontaktų renginį, kuriame dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai iš mokslo ir...
 

2019.01.31

Kosmoso verslo kontaktų renginys 2019 m. kovo 20 d.

Kviečiame 2019 m. kovo 20 d. Rygoje (Latvija) į Europos kosmoso agentūros (EKA), Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA)  organizuojamą Baltijos valstybių verslo kontaktų renginį, kuriame dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai iš mokslo ir studijų institucijų bei verslo.

plačiau

...
11
...

Laboratorijos

Suteikiama atvira prieiga prie Gamtos tyrimų centro įrenginių.

Atvira prieiga

Pasirinkite įrenginį