Skelbiamas konkursas vyresniojo mokslo darbuotojo pareigoms užimti (KVTL)

2019.07.05

Gamtos tyrimų centras skelbia konkursą eiti vyresniojo mokslo darbuotojo Klimato ir vandens tyrimų laboratorijoje (1 pareigybė, 0,5 etato) pareigas:

 

Pretendentų privalumai: patirtis apdorojant, analizuojant interpretuojant ir apibendrinant pelkinių ekosistemų ekohidrologinius parametrus, dešifruojant aerofotonuotraukas ir kosminius vaizdus. Patirtis ir kvalifikacija nustatant aukštapelkių medinės augalijos erdvinę struktūrą bei analizuojant jos sąsajas su klimatiniais ir hidrologiniais rodikliais. Mokėti taikyti GIS analizės bei distancinių tyrimų metodus; teikti pelkinių ekosistemų vystymosi krypčių prognozavimą bei rekomendacijas pažeistų pelkių renatūralizacijos galimybėms. Stažuotės užsienio institucijose, pranešimai tarptautinėse konferencijose bei publikacijos pelkinių tyrimų tematika, pirmo ir antro kvartinio leidiniuose. Geros anglų kalbos žinios.

Darbo pobūdis: pelkinių ekosistemų tyrimai ir jų sąsajų su klimato kaita nustatymas. Distancinių tyrimų metodų, aerofotonuotraukų ir kosminių vaizdų panaudojimas pelkinių ekosistemų tyrimuose. Biofizinių parametrų (evapotranspiracijos, dirvožemio drėgmės ir kt.) dešifravimas, augalijos klasifikavimas. Lauko darbai su LAI-2000 (augalų skliauto analizatoriumi), Trime-FM (dirvožemio drėgmės matuokliu), LP-80 (radiacijos/augalų skliauto matuokliu). Ekohidrolinių parametrų nustatymas ir analizė.

Reikalavimai pretendentams:

Į vyresniojo mokslo darbuotojo pareigas gali pretenduoti mokslininkai, kurie po daktaro suteikimo laipsnio suteikimo paskelbė ne mažiau kaip 7 mokslinius straipsnius tarptautiniuose mokslo leidiniuose (iš jų 3 mokslinius straipsnius per paskutinių 5 darbo metų laikotarpį, tame tarpe ne mažiau kaip 2 žurnaluose, kurių reitingas Q1 arba Q2, o pastaruosius 5 metus dirbusiems Gamtos tyrimų centre – šiuos straipsnius su GTC prieskyra), atitinka kitus Gamtos tyrimų centro mokslo darbuotojų pareigybių kvalifikacinių reikalavimų apraše nustatytus reikalavimus. Vertinant pretendentus, taikomi pretendentų vertinamų darbų atitikmenys Gamtos tyrimų centro mokslo darbuotojų pareigybių kvalifikacinių reikalavimų aprašo 6-8 punktuose nustatyta tvarka.

 

Asmenys, pageidaujantys dalyvauti konkurse, pateikia šiuos dokumentus:

  1. prašymas dalyvauti konkurse, nurodant į kurias pareigas pretenduojama;
  2. asmens tapatybę įrodantis dokumentas bei jo kopija;
  3. gyvenimo aprašymas;
  4. išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją liudijantys dokumentai ir jų kopijos;
  5. šaukiamojo amžiaus asmenims – karo prievolininko statusą liudijantis dokumentas, kario arba šauktinio liudijimas;
  6. asmeninių privalumų sąrašas, kuriame pretendentas laisva forma nurodo savo įgūdžius ir dalykines savybes;
  7. mokslinių straipsnių sąrašas (pagal formą);
  8. Kiti sąrašai, atitinkantys pareigybės, į kurią pretenduojama, reikalavimus.

 

Adresas dokumentams teikti:

Akademijos g. 2, Vilnius, 212 kab.

Pasiteirauti: Tel. 8 5 272 98 98, el.p. jurga.silinskaite@gamtc.lt

Dokumentų pateikimo terminas: 2019-08-05.

Konkurso paskelbimo data: 2019-07-05.