Doktorantai

Doktorantūra – trečiosios pakopos studijos, kurių paskirtis rengti aukštos kvalifikacijos mokslininkus, gebančius spręsti mokslo problemas, aktualias tarptautinei mokslo bendruomenei, bei dalyvauti eksperimentinės plėtros tyrimuose. Gamtos tyrimų centrui, kartu su kitomis Lietuvos ir užsienio šalių mokslo ir studijų institucijomis, doktorantūros teisė suteikta Biomedicinos mokslų srities Biologijos (01 B), Ekologijos ir aplinkotyros (03 B) bei Zoologijos (05 B) ir Fizinių mokslų srities Geologijos (05 P)  bei Fizinės geografijos (06 P) mokslų kryptyse.

Mokslo sritis
Mokslo kryptis
Doktorantas
Vadovas
Studijų laikotarpis
Kontaktai
Biomedicinos mokslai Biologija Elžbieta Jankovska-Bortkevič dr. S. Jurkonienė 2015-10-01 - 2019-09-30 elzbieta.jankovska@gmail.com
    Vilma Jeršovienė dr. (HP) D. Butkauskas 2015-10-01 - 2019-09-30 vilma.jersoviene@gmail.com
    Iglė Vepštaitė-Monstavičė doc. dr. E. Servienė 2015-10-01 - 2019-09-30 igle.vepstaite@yahoo.com
    Karolis Sivickis dr. Daiva Burokienė 2016-10-01 - 2020-09-30 karolis.siv@gmail.com
    Kristina Raitelaitytė dr. S. Markovskaja 2016-10-01 - 2020-09-30 kristina.raitelaityte@gmail.com
    Bazilė Ravoitytė doc. dr. E. Servienė 2016-10-01 - 2020-09-30 bazilerav@gmail.com
    Eglė Rudaitytė dr. P. Prakas 2016-10-01 - 2020-09-30 egle.rudaityte@gmail.com
 
  
       
 
Ekologija ir aplinkotyra
dr. V. Lygis
2013-10-01 – 2017-09-30
goda.norke@gmail.com
 
 
dr. L. Ložys
2013-10-01 – 2017-09-30
ejakubaviciute@ekoi.lt
 
 
dr. K. Ložienė
2013-10-01 – 2017-09-30
vaiciulyte.vaida@gmail.com
 
 
doc. dr.
K. Arbačiauskas
2013-10-01 – 2017-09-30
vikte.sn@gmail.com
 
 
habil. dr. J. R. Stonis
2013-10-01 – 2017-09-30
andrius.remeikis@leu.lt
 
 
dr. T.Virbickas
2013-10-01 – 2017-09-30
gintare.sauliute@gmail.com
 
 
prof. habil. dr. R. Jankauskas
2013-10-01 – 2017-09-30
raminta.skipityte@gmail.com
 
 
doc. dr. (HP) L. Balčiauskas
2013-10-01 – 2017-09-30
palejunas@ekoi.lt
    Dovilė Bukauskaitė habil. dr. G. Valkiūnas 2014-10-01 – 2018-09-30 dovilebu7@gmail.com
    Živilė Cibulskaitė dr. N. Kazlauskienė 2014-10-01 – 2018-09-30 ziwiliukx@gmail.com
    Kristina Slavuckytė dr. R. Paškauskas 2014-10-01 – 2018-09-30 kriste_sl@yahoo.com
    Nijolė Nasevičienė doc. dr. V. Podėnienė 2014-10-01 – 2020-09-30 nijole.naseviciene@gmail.com
    Andrej Pilinkovskij dr. V. Kesminas 2014-10-01 – 2018-09-30 andrej.pilinkovskij@zuv.lt
    Ksenija Savadova dr. J. Koreivienė 2014-10-01 – 2018-09-30 ksenija.savadova@gamtostyrimai.lt
    Milda Stankevičiūtė habil. dr. J. Baršienė 2014-10-01 – 2018-09-30 milda.stan@gmail.com
    Roberta Valskienė habil. dr. J. Baršienė 2014-10-01 – 2018-09-30 roberta.bucyte@gmail.com
    Dominykas Aleknavičius prof. habil. dr. V. Būda 2015-10-01 - 2019-09-30 dominykas.gmf@gmail.com
    Neda Grendienė dr. P. Ivinskis 2015-10-01 - 2019-09-30 nedagrd@gmail.com
    Eglė Malachovskienė dr. D. Bridžiuvienė 2015-10-01 - 2019-09-30 egle.gudeliunaite@gmail.com
    Mikas Ilgūnas habil. dr. G. Valkiūnas 2015-10-01 - 2019-09-30 ilgunasmikas@gmail.com
    Mindaugas Kirka dr. L. Ložys 2015-10-01 - 2019-09-30 mindaugas.kirka@gamtostyrimai.lt
    Elena Klyukina dr. J. Motiejūnaitė 2015-10-01 - 2019-09-30 lklyukina@gmail.com
    Tomas Makaras dr. N. Kazlauskienė 2015-10-01 - 2019-09-30 makaras.tomas@gmail.com
    Sigitas Algis Davenis dr. P. Ivinskis 2016-10-01 - 2020-09-30 algis.davenis@gmail.com
    Janina Greiciūnaitė habil. dr. J. Baršienė 2016-10-01 - 2020-09-30 j.greiciunaite@gmail.com
    Marius Jasiulionis doc. dr. (HP) L. Balčiauskas 2016-10-01 - 2020-09-30 mjasiulionis@ekoi.lt
    Jolita Kemeraitė dr. Sigitas Šulčius 2016-10-01 - 2020-09-30 j.kemeraitė.gf@gmail.com
    Gintaras Malmiga dr. Rimgaudas Treinys 2016-10-01 - 2020-09-30 gmalmiga@gmail.com
    Lina Pakalniškytė dr. Virgilija Gavelienė 2016-10-01 - 2020-09-30 linapakalniskyte@gmail.com
    Justas Poviliūnas dr. Saulius Stakėnas 2016-10-01 - 2020-09-30 klaipedaa@yahoo.com
    Diana Tamašauskienė dr. Laima Blažytė-Čereškienė 2016-10-01 - 2020-09-30 diana@lzi.lt
    Domas Uogintas dr. Miglė Stančikaitė 2016-10-01 - 2020-09-30 domas.uogintas@botanika.lt
    Romualdas Varanauskas doc. dr. (HP) L. Balčiauskas 2016-10-01 - 2020-09-30 romualdas.varanauskas@gmail.com
    Evelina Vžesniauskaitė doc. dr. E. Budrys 2016-10-01 - 2020-09-30 evelvz@yahoo.com
           
Fiziniai mokslai Fizinė geografija Janina Brastovickytė-Stankevič dr. J. Taminskas 2016-10-01 - 2020-09-30 janina.brastovickyte@gmail.com
           
  Geologija Audrius Indriulionis doc. dr. P. Šinkūnas 2013-11-04 - 2017-11-03 audrius.indriulionis@gmail.com
    Mindaugas Kazbaris doc. dr. P. Šinkūnas 2014-10-01 – 2018-09-30 mindaugas. nes@gmail.com
    Sabina Prušinskienė dr. G. Skridlaitė 2014-10-01 – 2018-09-30 sabinaprus@gmail.com
    Julita Stankevič prof. habil. dr. S. Šliaupa 2014-10-01 – 2018-09-30 julita777@inbox.lt
    Neringa Gastevičienė dr. V. Šeirienė 2015-10-01 - 2019-09-30 gasteviciene.n@gmail.com
    Laura Gedminienė dr. M. Stančikaitė 2015-10-01 - 2019-09-30 lauragedminiene@yahoo.com
    Laurynas Šiliauskas dr. G. Skridlaitė 2015-10-01 - 2019-09-30 juniorlaurynas@gmail.com
    Jūratė Vaznytė prof. habil. dr. S. Šliaupa 2016-10-01 - 2020-09-30 jurate91@gmail.com